demo@example.com 1st Floor New World. +848556778345

Jolanta Janiszewska

• Jolanta Janiszewska

Ukończyła policealną szkołę stenografii i języków obcych w Warszawie. W latach 1999- 2004 była członkiem zarządu VHV Polski Broker, nabywając umiejętności przygotowania i zarządzania budżetem, pozyskiwania nowych klientów. W kolejnych latach pełniła stanowiska kierownicze oraz specjalistyczne:

2007-2010 – kierownik administracyjny – Przedszkole Niepubliczne Cypisek w Warszawie

2010-2015 – Kierownik Klubu Malucha Kangurek w Wiązowej

2015-2016 – kierownik recepcji Hotelu Riviera w Olszewnicy Nowej

2016-2017 – koordynator biura projektowania wnętrz w Warszawie

2017-2018 – specjalista ds. Księgowości

W chwili obecnej pełni funkcję kierownika biura Fundacji.

W swojej karierze zawodowej nabyła umiejętności taktyczne, zarządzania budżetem, kierowanie kapitałem ludzkim oraz efektywnym koordynowaniem działań organizacji.

Dzięki jej doświadczeniu zawodowemu nie ma dla niej zadań niemożliwych do wykonania. Jak mówi, jest urodzoną optymistką – świat jest piękny, a ludzie wspaniali. Słowo „praca” dla niej to wiele pozytywnych znaczeń: ciekawi ludzie, nowe wyzwania, przesuwanie własnych granic, czerpanie radości z najdrobniejszych osiągnięć…